Hakkımızda

Kdedec Eğitim ve Danışmanlık Olarak;

Alanımızda Lider Olma Yolunda İlerlerken Hem Danışmanlık Hem de Eğitim Verdiğimiz Kurum ve Şahıslara En İyi Şekilde Hizmet Edip Tecrübelerimizden Faydalandırmak En Önemli Hedeflerimizdendir.

Kdedec Eğitim ve Danışmanlık Olarak Alanımızda Lider Olma Yolunda İlerlerken Hem Danışmanlık Hem de Eğitim Verdiğimiz Kurum ve Şahıslara En İyi Şekilde Hizmet Edip Tecrübelerimizden Faydalandırmak En Önemli Hedeflerimizdendir. Gerek Tecrübemiz Gerekse Alanımızdaki Profesyonelliğimiz İle Bir Çok Ödüle Layık Görülüp Hizmetlerimizi Taçlandırdık. Kurucumuz Kemal Cıyrak’ın Özgeçmiş ve Hizmetlerini ve Kurumumuzun Referanslarını İncelediğiniz de Sizlerin de Tercih Sebebi Olacağımızı Düşünerek Her Görevi İlk Gün ki Heyecan ve İstekle Yerine Getireceğimizden Emin Olabilirsiniz.
Ben, Kemal CIYRAK 1980 yılında başladığım çalışma hayatına öncelikle Türk Silahlı Kuvvetlerinde Kara Havacılık Sınıfında Uçak Helikopter Teknisyeni Olarak Göreve Başladım. Kara Havacılık Sınıfının Her bir kademesinde aldığım görev ve yetkilerle, Yurt dışından USA’dan Skorski’den aldığım Kompozit ve Component Eğitimleri ile, 5. Ana Bakım Merkez Komutanlığının Sahip olduğu tüm yetki ve yetenekleri Sivil havacılık kurallarına uyumunu sağlamak bu imkân ve kabiliyetlerini Ülkemin Ekonomisine katkı sağlamak amacı ile gerekli çalışmaları yaparak FAA-JAR-(EASA)-145 Bakım Yetkisi alınmasında gerekli çalışmaları yaptım. 25 yılın ardından Uçak Helikopter ve Özel İhtisas eğitimleri ve başarılar ile dolu çalışma hayatıma emekliye ayrılarak sonlandırdım.

kdedec-image-banner-x1
kdedec-image-banner-x2

Profesyonel Danışmanlığa mı ihtiyacınız var?

Yüksek Düzeyde Yeterlilik

Deneyimimiz, Kaliteli Bir Eğitim ve Danışmanlık Almanızda Yardımcı Olacaktır.

Danışanlarımızın ihracat, üretim süreçlerinde tecrübelerimizden faydalanmalarını sağlıyoruz.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi sayesinde danışanlarımızın yoluna ışık oluyoruz.

Tecrübelerimizi Sizlerle Paylaşarak İhtiyacınız olan her konuda sizlere hizmet vermekten mutluyuz.

Eğitim
40 Yıl 95%
Danışmanlık
45 Yıl 95%
Uzmanlık
45 Yıl 95%
Müşteri Memnuniyeti
45 Yıl 100%

01.

Bilgi Birikimi

02.

Deneyimli Kadro

03.

%100 Müşteri Memnuniyeti

04.

Sektörde 45+ Yıl

Neden Firmamızı Seçmelisiniz?

Eğitim ve Danışmanlık Sektöründe 45 Yıllık Tercüme