Haberler

kdedec-hizmetler-banner
FMEA & PFMA Eğitimi

(FMEA & PFMA Eğitimi) Failure Mode Effect Analysis & Proses Failure Mode Effect Analysis FMEA Proses Eğitimi (Hata Türleri ve Etkileri Analizi); Bir süreç esnasında meydana gelebilecek hata türlerini, oluşma olasılıkları, müşteriye olası etkisi ve önlenme yada yakalanma durumuna göre sınıflandıran sistematik bir ürün, proses, sistem geliştirme aracıdır. FMEA Eğitimi süreç akışında görev alan bir…

Detaylı Bilgi
kdedec-sertifika-image-x15
Winners List 2024

Winners List 2024 Finance Derivative sizi tebrik ediyor ve mükemmelliğe olan bağlılığınızdan dolayı size özel bir takdir ve takdir sunuyor. Olağanüstü performansınızı onurlandırarak, KdedeC Danışmanlık ve Eğitim Şirketi’nin Türkiye 2024 En İyi Havacılık Danışmanlık ve Eğitim Şirketi Kategorisinde 2024 Kazananı olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.Finance Derivative Dergisi’nin 2024 sayısında, diğer ödül kazananlarla birlikte prestijli Win’inizi de…

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x8
Meteksan

Meteksan Savunma Meteksan Savunmaya, Sahte şüpheli parça ve ürün güvenlik eğitimini başarılı bir şekilde verilmiştir. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x7
Mach Tech

Mach Tech Mach Tech As 9100 Sisteminin Kurulması ve Belge Alımı İçin Bizi Tercih Etmiştir.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x5
Dmr Mühendislik

Dmr Mühendislik DMR MÜHENDİSLİK. AS 9100 Ankara’da savunma sanayisine hizmet veren FİRMA Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak bizimle Birlikte uzun vadeli çalışma sonunda şirket ”AS9100-2016” Sertifikasını almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x4
İdak Mühendislik

İdak Mühendislik İDAK MÜHENDİSLİK. AS 9100 Ankara’da savunma sanayisine hizmet veren FİRMA Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak bizimle Birlikte uzun vadeli çalışma sonunda şirket ”AS9100-2016 ” Sertifikasını almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x3
Aksam Makina

Aksam Makina AKSAM MAKİNA, AS 9100 Belgesi Almak için KdedeC Eğitim ve Danışmanlık Firması olarak bizimle anlaşmıştır.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x2
Altun Döküm Sanayi A.Ş.

Altun Döküm Sanayi A.Ş. First Article İnspection (FAI) Eğitimi (AS 9102-C) KONYA’DA ALTUN DÖKÜM Firmasına AS9102 Rev-C (Fai) First Article İnspection Eğitimini Başarılı Bir Şekilde Verilmiştir. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-image-x1
Gage Şirketler Grubu

Gage Şirketler Grubu ISO 22163-2023 – İÇ TETKİKÇİ EĞİTİMİ ve ISO 22163-2023 Rev-04 TEMEL VE FARKINDALIK Eğitimleri Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi Olarak GAGE ŞİRKETLER GRUBU/İZMİR’DE PERSONELE, 17-18-19 ve 20 sinde dört gün olarak Başarılı bir şekilde verilmiştir. Dört gün boyunca personelin eğitime gösterdiği ilgi katılım son derece olumlu olarak gördük. Bu da bizi son…

Detaylı Bilgi
kdedec-hizmetler-banner
Ürün Güvenliği Eğitimi – Product Safety Training

Ürün Güvenliği Eğitimi – Product Safety Training Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi Olarak; AS 9100 Havacılık ve Uzay Kalite Yönetim Sistemi Standartı Kapsamında 8.1.3 Maddesinin anlam ve Önemli bir Başlığı olan Üretimin, Satın Almanın, Depo ve Sevkiyatın, Giriş kalitenin hatta, tedarikçilerin bile Müşteri isterleri kapsamında, Uygulama Takip, Dikkat, Kontrol Kurallara uyum, gerektiren Önemli Başlıklar altında…

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-se-savunma-image
Se Savunma Havacılık

Se Savunma Havacılık As 9100 Belgesi Se Savunma Havacılık As 9100 Belgesini Almak için Danışmanlık Olarak (Kdedec) Bizi Tercik Etmiştir.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-kayahan-image
Kayahan A.Ş

First Article Inspection (FAI) Eğitimi (AS 9102-C) Kayahan A.Ş Firmasına As9102 Rev-B (Fai) First Article Inspectin Eğitimini Başarılı Bir Şekilde Verdik.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-hansa-flex-image
Hansa-Flex Hidrolik San. ve Tic. Ltd. Şti.

First Article Inspection (FAI) Eğitimi (AS 9102-C) First Article İnspection (FAI) Eğitimi (AS9102-C) Hansa-Flex Hidrolik San. ve Tic. Ltd. Şti. Firmasına As9102 Rev-B (Fai) First Article İnspection Eğitimini Başarılı Bir Şekilde Verdik. Şirket verdiğimiz diğer danışmalık sonucunda da ISO 9001-2015 Belgesini Almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-firs-tarticle-inspection-image
First Article Inspection (FAI) Eğitimi (AS 9102-C)

First Article Inspection (FAI) Eğitimi (AS 9102-C) İlk üretim çalışmasında yeni veya revize edilmiş bir parça üretildikten sonra, ilk üretim çalışmasının rastgele bir örneğini inceleyerek tüm gereksinimlerin (belirli teknik resimler ve spesifikasyonlar gibi) karşılandığından emin olmak gerekir. Buna İlk Ürün Denetimi (FAI) denir. (FAI), bir üretim sürecinin planlanması, üretilmesi ve doğrulanması sürecidir. İlk Ürün Denetim…

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-5s-image
5S Uygulamaları ve Egitimleri

5S Uygulamaları ve Eğitimleri Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi Olarak 5S Uygulamaları ve Gereklilikleri Eğitimlerini Başarılı Bir Şekilde Veriyoruz. Konu İle İlgili 5S Prosedürü ve İlgili Formları Şirketinize Özel Eğitim Sonu Teslim Ediyoruz.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-ermet-metal-image
Ermet Metal

Ermet Metal Kalite Sisteminin Uygulaması Ermet Endüstriyel Yüzey İşlem Savunma San. ve Tic. Ltd. Şti. Türkiye’de ülke ekonomisinin lokomotifi sayılabilecek bir yere sahip olan otomotiv, savunma sanayi ve uzay havacılık sektörlerine yan sanayi olarak 2003 yılında kurulmuş olup, her yıl daha da gelişerek, sayısal hedefler ötesinde, hizmet kalitesinde de lider olarak kalmayı temel kalite politikası…

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-mubea-aviation-havacilik-image
Mubea Aviation Havacılık

Mubea Aviation Havacılık As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi Tekirdağ / Çorlu’da avrupa serbest sanayi bölgesinde hizmet veren Mubea Aviation şirketine Kdedec danışmanlık as 9100 temel ve farkındalık eğitimi başarılı bir şekilde tamamlamıştır.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-aeros-havacilik-ve-muhendislik-image
AEROS Havacılık ve Mühendislik

AEROS Havacılık ve Mühendislik Iso 31000 Risk Yönetim Eğitimi AS9100 Rev-D Eğitimi Ankara’da mühendislik hizmet veren AEROS’A Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak As 9100 Eğitimi verildi.Bu eğitimin devamında Şirket ile yapmış olduğumuz uzun vadeli Danışmanlık çalışmaları sonunda Şirket AS9100-2016 Sertifikasını almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-yektamak-makina-muhendislik-image
Yektamak Makina ve Mühendislik

Yektamak Makina ve Mühendislik As 9100 Sistemi ve Belgesi Sakarya’da makina ve mühendislik hizmet veren Yektamak Makina ve Mühendislik’e Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak as 9100 sistemi kurmak ve belgeyi almak için bizimle çalışmaya karar verdi.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-aaes-muhendislik-image
Aaes Mühendislik

Aaes Mühendislik As 9100 Eğitimi As 9100 Eğitimi Ankara’da mühendislik hizmet veren AAES ‘ye Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak As 9100 Eğitimi verildi.Bu eğitimin devamında Şirkete yapmış olduğumuz uzun vadeli Danışmanlık çalışmaları sonunda Şirket AS9100-2016 Sertifikasını almıştır.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-simpro-elektronik-image
Simpro Elektronik

Simpro Elektronik As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi, As 9100 İç Tetkikçi Eğitimi ve Fai-First Article İnspection Eğitimi Kocaeli’de elektronik kart üretimine hizmet veren Simpro Elektronik’e Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi, As 9100 İç Tetkikçi Eğitimi ve Fai-First Article İnspection Eğitimi verildi.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-sedsan-savunma-image
Sedsan Savunma

Sedsan Savunma As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi Sedsan Savunma As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi Ankara’da savunma sanayisine hizmet veren Sedsan Savunma’ya Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak as 9100 temel ve farkındalık eğitimi verilmiştir. Birlikte uzun vadeli çalışma sonunda şirket ”AS9100-2016 Sertifikasını almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-tekom-savunma-image
Tekom Savunma

Tekom Savunma As 9100 Temel ve Farkındalık Eğitimi İzmit’te savunma sanayisine hizmet veren Tekom Savunma A.Ş’ ye Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak as 9100 temel ve farkındalık eğitimi verildi.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-aca-metal-image
Aca Metal

Aca Metal As 9120 Temel ve Farkındalık Eğitimi ACA METAL AS 9120 Temel ve Farkındalık Eğitimi Ankara’da savunma sanayisine hizmet veren ACA METAL A.Ş’ ye Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak Tarafımızdan gerekli tüm eğitimleri verilmiş birlikte çalıştığımız uzun zaman danışmanlık sonunda . şirket AS9120 Rev-B Belgesini almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-cdk-savunma-image
CDK Savunma

CDK Savunma As 9100 Belgesi CDK Savunma firması Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak bizimle Birlikte uzun vadeli çalışma sonunda şirket ”As 9100 Belgesi ” almıştır. Hayırlı olsun.      

Detaylı Bilgi
kdedec-blog-avas-image
Avas Metal

Avas Metal As 9120 Belgesi AVAS METAL AS 9120 Temel ve Farkındalık Eğitimi Ankara’da savunma sanayisine hizmet veren AVAS METAL’e Kdedec Danışmanlık ve Eğitim Şirketi olarak Tarafımızdan gerekli tüm eğitimleri verilmiş birlikte çalıştığımız uzun zaman danışmanlık sonundada şirket AS9120 Rev-B Belgesini almıştır. Hayırlı olsun.

Detaylı Bilgi